Stanislav Grof na Pražské křižovatce


Program Stanislava Grofa v České republice zahájilo sdružení Holos velkolepou akcí v duchovním centru na Pražské křižovatce dne 22.4.2016. Proběhla zde vernisáž první výstavy Holotropního umění s názvem "Cesta k sobě". Holotropní umění se vyznačuje tím, že odráží autorovo nitro a zobrazuje jeho vnitřní transformaci. Je tvořeno v návaznosti na holotropní stavy vědomí. Na Pražské křižovatce byla vystavena díla českých umělců, kteří tímto způsobem tvoří. V rámci společenského večera zazněly také osobní příběhy autorů.

K výstavě byl vydán katalog, který byl v rámci vernisáže pokřtěn, spolu s nejnovější knihou Stanislava Grofa se související tématikou: Moderní výzkum vědomí a chápání umění - Vizionářský svět H.R.Gigera. Křtu knih se ujali Dagmar Havlová, Stanislav Grof a Milan Hrabánek.

Uložit

UložitUložit

#články

26 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Český a polský program organizuje z pověření Stanislava Grofa jeho dlouholetý spolupracovník MUDr. Milan Hrabánek. Požadavky na setkání, rozhovory, mediální vystoupení či akce se Stanislavem Grofem v ČR a Polsku směřujte do kanceláře Holosu:

 

MUDr. Milan Hrabánek

e-mail: hrabanek@holos.cz

Provozovatel stránek:

Holos, z.ú.

Marie Dolanské 8/12, 746 01, Opava-Vlaštovičky, ČR

IČO: 266 39 866   DIČ: CZ26639866

Kontakty:

e-mail: holos@holos.cz

tel: +420 773 615 324

www.holos.cz

© 2017 Holos, z.ú.

  • White Facebook Icon