© 2017 Holos, z.ú.

  • White Facebook Icon

Český a polský program organizuje z pověření Stanislava Grofa jeho dlouholetý spolupracovník MUDr. Milan Hrabánek. Požadavky na setkání, rozhovory, mediální vystoupení či akce se Stanislavem Grofem v ČR a Polsku směřujte do kanceláře Holosu:

 

MUDr. Milan Hrabánek

e-mail: hrabanek@holos.cz

Provozovatel stránek:

Holos, z.ú.

Marie Dolanské 8/12, 746 01, Opava-Vlaštovičky, ČR

IČO: 266 39 866   DIČ: CZ26639866

Kontakty:

e-mail: holos@holos.cz

tel: +420 773 615 324

www.holos.cz

"Z temnoty duše... světlo"

Profesor Stanislav Grof přijel v rámci své červnové návštěvy České republiky do Opavy podpořit osvětovou kampaň Mezinárodního transpersonálního centra Holos, které se zaměřuje na fenomén a téma psychospirituální krize. Hlavním bodem jeho návštěvy byla celodenní přednáška o psychospirituální krizi a natáčení filmového dokumentu s názvem "Z temnoty duše... světlo."

 

Centrum Holos připravuje ve spolupráci s dokumentaristou a spisovatelem Viliamem Poltikovičem film, který představí problematiku psychospirituální krize z pohledu lidí, kteří jí prošli. Ve filmu zazní nejen osobní příběhy těchto lidí, ale také názory odborníků, mezi kterými bude právě pan profesor Stanislav Grof.

 

Podpořte film a staňte se součástí projektu, který pomůže mnoha lidem!

 

Spustili jsme mezinárodní kampaň na platformě www.indiegogo.com a veškeré infromace v češtině najdete na těchto stránkách.

 

Prosím sdílejte se svými přáteli nejen u nás, ale i v zahraničí.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload